PCOS BLOG 

Vše o syndromu polycystických vaječníků na jednomm místě

Všechny články

Syndrom polycystických vaječníků (PCOS) není pouze porucha cyklu, plodnosti nebo pouze nemoc reprodukčních orgánů, jak je často prezentováno. Sama mohu říct, že až poslední roky vnímám větší osvětu, která ženám s PCOS pomáhá najít konečně klid v jejich životech, protože konečně mohou díky informacím porozumět tomu, co se děje v jejich těle a začít to přirozeně řešit. Proto vzniká i tento blog a jsem moc ráda, že až po 3 letech spolupráce se ženami s pcos, po 5 letech mého života s touto "diagnózou". Vím, jaké to je - být diagnostikovaná jako žena s PCOS a vím, jaký to je to každodenně žít. 

Najdete mě i na sítích

NOVINKA!

PCOS KUCHAŘKA ONLINE

Strava je jeden z velmi důležitých puzzle na cestě za potlačením příznaků pcos. V kuchařce je kompletní návod, jak si takový PCOS jídelníček poskládat. Pokud cítíš, že je strava nyní Tvůj důležitý pilíř při řešení pcos, vstup do živé online kuchařky! Dostaneš totiž mnohem více než pouhé recepty!

ONLINE KURZ

6 KROKŮ K POTLAČENÍ PŘÍZNAKŮ PCOS

Pomáhám ženám s PCOS odstraňovat ze života jeho příznaky a podpořit tak plodnost. Vstup i ty do 6ti týdenního online kurzu a změň svůj život!

Ebook zdarma PCOS jak snížit hladinu androgenů při pcos

10 KLÍČOVÝCH TIPŮ PRO ŽENU S PCOS

E-BOOK ZDARMA

Chceš si už konečně ujasnit první kroky, které podniknout na své cestě za svou hormonální rovnováhou, zdravým cyklem a plodností s PCOS?

Nejen pro ženy s PCOS!

E-BOOKY pro podporu hormonální rovnováhy při PCOS

Mnoho témat a konkrétní návody, jak řešit nejčastější hormonální dysbalance.

Jedna z vás...

Zásadním zlomem v mém životě byla diagnóza PCOS, která mi dala odpovědi na otázky, které jsem považovala za neřešitelné. Týkaly se mnoha problémů na těle. Nenašla jsem nikoho, kdo by se mnou vše řešil, tak jsem začala hledat sama. A vyplatilo se, odpovědi jsem našla a vrátila se zpět do aktivního života. Nad svým PCOS jsem převzala kontrolu a rozhodla se dělat vše pro to, abych byla co nejzdravější - s vírou, že tím budou postupně mizet i mé symptomy. A začalo se tak dít. Postupně jsem eliminovala své příznaky, upravila si cyklus, přirozeně otěhotněla a nyní jsem maminkou zdravé holčičky.

Před třemi lety jsem se rozhodla přenést všechnu svou energii na hledání informací, na čtení a studium problematiky týkající se PCOS, abych mohla pomáhat dalším ženám sestavovat jejich unikátní plány, které budou fungovat a přinesou jim zpět klid v jejich životě. Absolvovala jsem i kurzy v USA, abych měla ty nejčerstvější informace podložené studiemi.

Nyní mám za sebou spolupráci s více než stovkou klientek s PCOS a dalšími hormonálními potížemi. Většina z nich si v mnohých aspektech zkvalitnila svůj život, zbavila se řady nepříjemných symptomů, upravila svůj menstruační cyklus a podpořila tak svou plodnost. PCOS se nedá vyléčit, každá žena však může převzít zodpovědnost za to, jak zdravá se bude cítit. Já u toho mohu být její průvodkyní.

Vytvořila jsem 1. online kurz pro ženy s PCOS v ČR, jehož prostřednictvím mohou ženy pochopit veškerou problematiku a začít na sobě pracovat. Kurz na podzim 2023 doplnila i online kuchařka.

Reference

Disclaimer

Informace z e-booku, kurzu nebo mé sociální sítě používáte pouze na vlastní riziko. Upozorňuji, že mé e-booky a kurzy jsou pouze informačním produktem určeným pro vzdělávací účely. Přečtením e-booku nebo absolvováním kurzu souhlasíte s tím, že autorka není odpovědná za použití informací v e-booku, kurzu uvedených. Informace nejsou určeny k léčbě, diagnostice, léčení nebo prevenci jakékoli nemoci. E-booky, kurzy jsou vytvořeny na základě mých vlastních zkušeností a znalostí a nenahrazují lékařskou péči, ani nenabádají k tomu, abyste tímto obsahem nahradila pokyny a doporučení Vašeho lékaře. Vždy se poraďte se svým lékařem ohledně svého zdravotního stavu a než se pustíte do změn v jídelníčku, ve cvičení nebo užívání doplňků stravy. Myslete na to, že nejen nutriční potřeby jsou u každého člověka jiné. Informace v mých e-boocích, kurzech proto berte jako inspiraci, kterou můžete aplikovat do svého života a vyzkoušet, zda se budete cítit lépe nebo dosáhnete svých cílů. Autorka nenese žádnou odpovědnost za vaše úspěchy či neúspěchy, případně za zhoršení vašeho zdravotního stavu. Jakékoliv šíření nebo poskytování obsahu e-booků, kurzů třetím osobám bez souhlasu autorky je zakázáno. E-booky, kurzy nejsou určeny jako náhrada za řádnou léčbu jakéhokoliv onemocnění. Děkuji za pochopení a respektování tohoto sdělení.