Jak se konečně vypořádat s nepříjemnými příznaky PCOS, jako jsou nepravidelné anovulační cykly, akné, padání vlasů či trávicí a psychické potíže? Pomůže ti s tím online kurz

6 KROKŮ K POTLAČENÍ PŘÍZNAKŮ PCOS

Společně odhalíme příčiny tvého syndromu polycystických vaječníků a odstraníme jeho nepříjemné příznaky z tvého života

Chceš i Ty pochopit, jaký typ PCOS se Tě týká a dostat konkrétní návody, jaké změny ve Tvém životě Ti mohou pomoci zbavit se nepříjemných příznaků, které jsou s tímto syndromem spojovány?

 

Kurz Ti díky jednoduchým testům pomůže najít hlavní příčiny Tvého PCOS!

Ahoj, jsem Markéta!

Výživová poradkyně věnující se vlivu stravy a životního stylu na ženské hormonální zdraví. Sama jsem před několika lety dostala diagnózu PCOS a ješte dnes si pamatuji, jak velký strach jsem cítila, protože to byla vlastně jediná informace, kterou jsem měla.

"Bez léků zřejmě menstruace nepřijde a asi bude obtížné otěhotnět".

V té době mě trápila více než roční ztráta cyklu po vysazení HAK, padání vlasů, akné, přibývání na hmotnosti, úzkostné stavy, velké výkyvy nálad, trávicí potíže - tedy téměř všechny příznaky, které se k PCOS pojí.

Možná je i Tobě tento start s diagózou PCOS povědomý... Máš problém, ale vůbec nevíš, co znamená a co s ním dělat.

Mě dovedl k několikaletéímu hledání, studiu, vlastního zkoušení a spolupráci s dalšími ženami s tímto problémem - už je jich více než 200!, které prošly individuální spoluprací se mnou. Díky těmto ženám jsem načerpala řadu zkušeností a propojila dostupnou teorii s každodenním životem - aby to, co budeme dělat pro odstranění všech příznaků bylo žitelné. Vždy je však potřeba změnit něco, co nám doteď nesloužilo. To byl i bo zlomu, kdy se začalo i mé PCOS lepšit a vrátil se mi cyklus. Pochopila jsem, že nesatčí zkoušet spoustu různých strategií, které se obecně doporučuji na internetu. Je potřeba, aby každá žena pochopila, co právě jí způsobuje PCOS a to začala řešit.

Nestačilo mi tedy spoléhat se na možnost hormonální léčby nebo později umělého oplození. Rozhodla jsem se  vzít všechno - tedy své zdraví a pohodu - do vlastních rukou. Stejně jako to dělají ženy, které se mnou chtějí spolupracovat.

Pokud si procházíš něčím podobným, určitě potřebuješ vědět, že pro Tvé tělo neplatí všechna obecná doporučení pro zdravý životní styl, který najdeš na googlu. 

Že nestačí obecné rady influencerů nebo výživářů, kteří sestavují jídelní plány na míru nebo sdílí moderní recepty. V našich tělech trošku jinak funguje metabolismus, využívání glukózy, metabolimustuků,  jinak zvládáme stresovou zátěž, každá z nás má v těle určitý stupeň chronického zánětu... Toto všechno pomáhám ženám pochopit a najít jejich konkrétní kroky pro eliminaci jejich symptomů.

Můj hnací motor při hledání, studiu a práci se ženami bylo to, že jednou opravdu chci rodinu a hlavně žít zdravý život bez omezení. Došlo mi, že nejde jen o akné, hmotnost,... Jde o vnitřní stav těla, které volalo o pomoc. To je PCOS.

Podařilo se mi vrátit si cyklus, zbavit se téměř všech nepříjemných příznaků a přirozeně otěhotnět. Nyní jsem maminkou krásné holčičky. Stejně jakořada mých klientek, které si zlepšily kvalitu menstruačního cyklu či rovnou otěhotněly.

Také se nechceš smířit s tím, že Tě budou do konce života trápit všechny nepříjemné příznaky PCOS nebo že je ohrožená tvá plodnost? 

Proč jsem tedy kurz pro ženy s PCOS vytvořila?

Nejen, že jsem jednou z vás. a chci motivovat každou ženu s PCOS, že její cíle jsou možné! Nyní mám za sebou v rámci své práce výživářky spolupráci s více než dvěma stovkami žen s PCOS! Ty, které byly odhodlané se svým životem něco udělat, přestaly být obětí, a skutečně na svém stavu začaly vědomě pracovat, nyní žijí kvalitnější život.

Zbavily se zásadních příznaků - padáni vlasů, akné, zmírnil se růst nepříjemných chloupků na nezvyklých místech, zkvalitnily si svůj cyklus a některé z nich už také přirozeně otěhotněly.

Pusť si video, na kterém Ti vše o kurzu povím...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Chceš i ty mít se svým PCOS zdravé ovulační cykly, optimální hmotnost, zbavit se akné, padání vlasů, nadměrného růstu chloupků, úzkostí, trávicích potíží nebo přirozeně otěhotnět?

Odpověz si sama, jestli i Ty chceš zažít výsledky žen, které vstoupily do spolupráce se mnou nebo konečně získat informace a odpovědi na své otázky, díky kterým se přestaneš stresovat...

Reference

"Online kurz pro ženy s PCOS jsem si zakoupila, protože jsem prošla několika konzultacemi s Markétkou a velmi mi pomohly uvědomit si a pochopit, co ve svém životě pro zmírnění svých příznaků, potřebuji změnit. Trápilo mě opravdu velké akné, které je už téměř pryč a ztráta cyklu, který jsem si už díky spolupráci s Markét navrátila. Kurz je však souhrnem informací, které by každá žena s PCOS měla znát, pomůže nasměrovat, jaké kroky jsou pro různé příznaky nejdůležitější. Chápat co se mi děje a proč se mi to děje mi moc na cestě za zdravím pomohlo. "
B. M. klientka Markét s PCOS

Vytvoř si život, po kterém toužíš! Máš pocit, že Tvé sny jsou odsunuty na vedlejší kolej kvůli PCOS? Tento kurz Tě posune na cestě k jejich naplnění! Ať už je to založení rodiny, kariérní úspěch, nebo prostě jen cítit se dobře ve vlastním těle, mé strategie Ti pomohou dosáhnout toho, co sis vždy přála. Začni žíz bez omezení, která život s pcos a jeho příznaky přináší.

Co dostaneš v online kurzu?

 • PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE NA NEOMEZENĚ DLOUHOU DOBU -  studovat můžeš dle svého tempa v kteroukoliv denní dobu odkudkoliv (garantuji přístup minimálně 1 rok od data zakoupení kurzu)

 • 6 MODULŮ vztahujících se k tématu PCOS (jejich obsah je popsán níže)
 • více než 15 KRÁTKÝCH EDUKAČNÍCH VIDEÍ, ve kterých tě navedu ktomu, co u tvého PCOS začít jako první řešit
 • více než 30 DALŠÍCH PDF MATERIÁLŮ ke stažení pro studium problematiky PCOS
 • BONUSOVÁ SEKCE obsahující mnoho dalších materiálů a několika hodin edukačnícch videí o PCOS a hormonálním zdraví s Markét
 • nejdůležitější úkoly u každého tématu, které ti pomohou sestavit si tvůj plán pro řešení příznaků tvého typu PCOS
 • celý kurz je protkán tipy pro PRÁCI SE SVOU PSYCHIKOU a tipy ze života ženy s PCOS
 • kdykoliv mi můžeš napsat dotaz, pokud ti něco nebude jasné

Na čem si zakládám

 • V kurzu Ti ukáži, že není potřeba být ve všech opatřeních 100%, aby fungovala! Nenajdeš tady tvrdou dietu, ani vyčerpávající cvičební plán…
 • Dozvíš se, jak si poskládat jídelníček a zařadit výživné potraviny tak, abys se ve stravě necítila omezeně. Kalorické tabulky nebudou třeba!
 • Naučíš se, jaké konkrétní změny ve Tvém životním stylu budou prospívat právě Tvému typu PCOS, případně jaký dopad to může mít, pokud je dodržovat nebudeš.
 • Nové návyky zařadíš postupně do každodenní rutiny, která Ti za nějaký čas přinese úlevu od všech symptomů a konečně dosáhneš svých cílů!

Jsi připravena začít měnit svůj život s PCOS? Chceš se zbavit nepříjemných příznaků?

Co najdeš v jednotlivých částech kurzu?

MODUL č. 1 - PCOS teorie

PCOS SYNDROM POLYCYSTICKÝCH OVÁRIÍ
 • Co je PCOS a jak vzniká? Detailně si vysvětlíme, proč PCOS není jen porucha plodnosti. Pochopíte, jaké faktory mají vliv na rozvoj tohoto onemocnění.
 • Jak se nechat vyšetřit? Obdržíte kompletní přehled veškerých vyšetření, o která můžete žádat nebo je dobré je při PCOSudělat jako prevenci.
 • Co dělat, když dostanete diagnózu PCOS. Je potřeba zapracovat i na psychice. Jak se s PCOS vyrovnat?
 • Proč je důležité PCOS řešit a mít pravidelnou menstruaci, ikdyž zrovna nechci otěhotnět. PCOS se netýká jen reprodukčního zdraví. Pochopíte, jaká zdravotní rizika vás čekají v budoucnu a jak jim předcházet.
 • Zjisíte, proč hormonální antikoncepce neřeší PCOS a jaké stavy v těle dále může prohlubovat. Povíme si, jak tělo podpořit při vysazení HAK, aby se vrátil zdravý menstruační cyklus.
 • Máte skutečně PCOS? Už budete vědět, jaký je rozdíl mezi PCO a PCOS. Týká se vás opravdu metabolická porucha? Byla jste správně diagnostikovaná?
 • Léčba PCOS. Jaký si vybrat mezi Metforminem a Inositolem? Dozvíte se, jak vypadá běžná léčba, jaké jsou její výhody i nevýhody a na jaké kroky se můžete zaměřit sama bez lékařských předpisů. 
 • Podíváme se na nejčastější mýty okolo léčby PCOS, které je nesmírně důležité vyvracet.

MODUL č. 2 - Typy PCOS a jejich řešení

 • Pomocí jednoduchých testů určíte svůj typ PCOS
 • Pochopíte, jak jednotlivé typy PCOS vznikají, jaké jsou jejich nejčastější projevyjak ovlivňují vznik příznaků, které se spojují s PCOS
 • Ke každému typu PCOS obdržíte protokol obsahující konkrétní kroky pro jeho řešení
 • Pochopíte, jakým způsobem se v těle spouští nadměrná produkce mužských pohlavních hormonů - androgenů, která ovlivňuje náš cyklus a způsobuje nepříjemné příznaky a dostaente návod, jak tento stav řešit

MODUL č. 3 - Protizánětlivá strava pro ženu s PCOS

Co jíst při pcos strava při syndromu polycystických ovarii online kurz pqro zeny s pcos
 • V tomto modulu se seznámíte se zásadami výživy ženy s PCOS, pochopíte, proč její metabolismus funguje odlišně 
 • Vysvětlím vám, proč pro vás nemusí být vhodné následovat moderní výživové trendy (fitness, low carb, keto, vegan...)
 • Ujasníte si, proč není vhodné vyločit sacharidy z jídelníčku (ikdyž jste možná na tato doporučení někde narazila)
 • Naučím vás, jaké potraviny je vhodné do jídelníčku zařadit a které naopak eliminovat
 • Zjistíte, zda je u vašeho typu PCOS potřeba eliminace cukru, lepku, kravských mléčných výrobkůčím je případně v jídelníčku nahradit
 • Už budete vědět, jak si po celý život sesatvit svůj jídelníček - získáte šablony zdravých talířů, díky kterým už při chystání si pokrmů během dne nešlápnete vedle
 • Dostanete tipy na moje oblíbené recepty a kde nakupovat
 • Podíváme se na doplňky stravy vhodné pro ženu s PCOS a proč by neměly být na prvním místě před jídelníčkem

MODUL č. 4 - Další aspekty životního stylu pro ženy s PCOS

životní styl při pcos
 • Už budete vědět, jak vypadá optimální spánková rutina, která úzce souvisí se zdravou produkcí našich hormonů a eliminací příznaků PCOS
 • Naučím vás, jaký pohyb, sport pro vás bude nejvhodnější směrem k typu vašeho PCOS
 • Vysvětlíme si, co jsou to endokrinní disruptory a jak se jim v běžném životě co nejvíce vyhnout
 • Dám vám své tipy na non-toxic život včetně doporučení na mé oblíbené produkty, domácí recepty na úklid i péči o tělo
 • Podpoříme přirozenou detoxifikaci těla pomocí jednoduchých technik

MODUL č. 5 - Podpora početí s PCOS, nastartuj svůj menatruační cyklus

Už jsi unavená z toho, že každý měsíc bojuješ s nepravidelnými cykly, které Tě izolují od pocitu normálnosti? Můj online kurz Ti ukáže, jak můžeš převzít kontrolu nad svým tělem a zase si užívat harmonii a předvídatelnost cyklu, po které tak toužíš. Nech se vést krok za krokem k potlačení frustrujících příznaků PCOS a objev svobodu, kterou přináší znalost Tvého mesntruačního cyklu!

 • Pochopíte, že každá žena s PCOS může mít zdravou podobu menstruačního cyklu a také přirozeně otěhotnět - získáte konkrétní tipy, na jaké oblasti se při podpoře návratu cyklu a při podpoře početí zaměřit
 • Budete vědět, jak podpořit návrat své menstruace, ovulace a jak si cykly při PCOS co nejvíce zpravidelnit či zkrátit
 • Podíváme se na specifika menstruačního cyklu u ženy s PCOS a jak se s nimi sladit
 • Dostanete návod, jak si cyklus sledovat a jak určit plodné dny
 • Budete znát nejčastější potíže v cyklu ženy s PCOS a jak je řešit (např. kontinuálně nízká bazální teplota, defekty luteální fáze, nízká hladina progesteronu, atd.)
 • Podíváme se na doplňky stravy vhodné při plánovaném početí

MODUL č. 6 - Podívejme se na psychosomatiku

 • Předám vám svůj pohled na PCOS - jaké vnímání tohoto problému pomohlo mě na cestě za výsledky a eliminací symptomů?
 • Pochopíte, jak vás nezpracované emoce a nevyřešená traumata mohou brzdit v pokroku na cestě za vašimi cíli - ať už při snaze o návrat cyklu či při snaze o početí
 • Dozvíte se, jak skrze psychiku podpořit zdravý menstruační cyklus (a početí) 
 • Podíváme se na důležitost komunikace a intimity ve vztahu jako nedílnou součást léčby PCOS

BONUSY ke kurzu

 • BONUS č.1 - Superpotraviny pro ženu s PCOS - Jaké nejvýživnější potraviny by měla žena s PCOS zařadit do svého jídelníčku?
 • BONUS č. 2 - Uzdravte svůj trávicí systém - Aneb všechna onemocnění začínají ve střevech. Podpořte také svůj mikrobiom!
 • BONUS č. 3 - Snižte hladinu androgenů v těle -  Naučte se, jak snížit zvýšenou hladinu androgenů v těle, která způsobuje nepříjemné příznaky jako je padání vlasů, akné, nepravidelné cykly a hirsutismus. V bonusu najdete konkrétní kroky k tomu, jak hladiny androgenů snižovat ještě než vyřešíte svou hlavní příčinu PCOS.
 • BONUS č. 4 - Jak zvládat chutě na sladké. Zlepšením inzulínové senzitivity upravíme nezvladatelné chutě na sladkosti či neustálý pocit hladu během dne – tady najdete několik tipů, jak na to.
 • BONUS č. 5 - Jak redukovat hmotnost s PCOS - už se přestaňte točit v kolotoči diet a konečně dejte pryč přebytečné kilogramy s PCOS, které mohou narušovat váš cyklus.
 • BONUS Č. 6 - Záznamy videí a webinářů o hormonálním zdraví a PCOS s Markét
 • BONUS č.7 - E-book Zdravá játra pro optimální fungování organismu

PCOS je celoživotní stav, v tomto kurzu si ale osvojíš návyky, které můžeš dodržovat po celý život život tak, aby se nepříjemné příznaky už nevracely! Ano, nenajdeš zde návod na univerzální doplněk stravy ani potravinu, která Ti zázračně pomůže. Bude Tě stát nějaké úsilí prozkoumat právě Tvůj příběh, ale rozhodně to stojí za to. Zdravý život za to stojí. Každý den bez nepříjemných příznaků za to stojí. Schopnost přirozeně otěhotnět za to stojí.

Jsi připravena začít měnit svůj život s PCOS? Chceš se zbavit nepříjemných příznaků?

Zbav se nejistoty a vykroč sebejistě do každého nového dne. Jak často se cítíš svázaná nejistotou a pochybnostmi kvůli svému PCOS? Přeměň svůj strach na sílu s mým kurzem, který Tě naučí, jak čelit každodenním pcos výzvám s větším sebevědomím. Už žádné skrývání se za širokým oblečením nebo žádná pochybnost o zdraví tvého cyklu. Staň se tou nejlepší verzí sebe samé žij život, který Tě naplňuje!

Online kurz pro ženy s pcos

Objednávkový formulář

Ihned po připsání platby na účet obdržíš do emailu přihlašovací údaje do členské sekce a můžeš začít studovat.

DISCLAIMER

Informace z e-booku, kurzu nebo mé sociální sítě používáte pouze na vlastní riziko. Upozorňuji, že mé e-booky a kurzy jsou pouze informačním produktem určeným pro vzdělávací účely. Přečtením e-booku nebo absolvováním kurzu souhlasíte s tím, že autorka není odpovědná za použití informací v e-booku, kurzu uvedených. Informace nejsou určeny k léčbě, diagnostice, léčení nebo prevenci jakékoli nemoci. E-booky, kurzy jsou vytvořeny na základě mých vlastních zkušeností a znalostí a nenahrazují lékařskou péči, ani nenabádají k tomu, abyste tímto obsahem nahradila pokyny a doporučení Vašeho lékaře. Vždy se poraďte se svým lékařem ohledně svého zdravotního stavu a než se pustíte do změn v jídelníčku, ve cvičení nebo užívání doplňků stravy. Myslete na to, že nejen nutriční potřeby jsou u každého člověka jiné. Informace v mých e-boocích, kurzech proto berte jako inspiraci, kterou můžete aplikovat do svého života a vyzkoušet, zda se budete cítit lépe nebo dosáhnete svých cílů. Autorka nenese žádnou odpovědnost za vaše úspěchy či neúspěchy, případně za zhoršení vašeho zdravotního stavu. Jakékoliv šíření nebo poskytování obsahu e-booků, kurzů třetím osobám bez souhlasu autorky je zakázáno. E-booky, kurzy nejsou určeny jako náhrada za řádnou léčbu jakéhokoliv onemocnění. Děkuji za pochopení a respektování tohoto sdělení